Herkese Tekirdağ’dan merhabalar,

Ben çocukken bir konu olduğunda annem hep’’ oğlum anne baba olunca anlarsınız’’ derdi . Gerçekten çok haklıymış. Bizlerde büyüdükçe ama özellikle eşim Aslı ile kızımız Cemre’yi kucağımıza alıp ebeveyn olunca hayatın, sağlığın, doğalın kıymetini ve koruma iç güdümüzün nasıl istemsizce sevdiklerimizi korumaya çalıştığını yaşayıp annem Lale hanımın söylediklerini tecrübe ettik.

Sevdiklerimiz hepimiz için çok değerlidir ; bizlerde bu yola tüm sevdiklerimize sevdalısı olduğumuz Trakya ve Tekirdağ‘ımızın bereketli topraklarında yetişmiş ürünlerini sizler için aylarca araştırıp, test edip en iyi üretici ve çiftliklerden toplayıp , kırsal kalkınmaya da destek vererek emeğiyle, helaliyle, alın teriyle üreten kadınlarımızla çalışarak sofralarınıza lezzet katma amacındayız.

Başladığımız ilk günden beri en  kaliteli ürünlerle güvenilir hizmet vermeyi kendimize misyon edindik. Sadece gezip gördüğümüz denemeleri yapılmış ve tek katkı maddesi SEVGİMİZ olan ürünlerin satışını yapıyoruz. Mağazamızdaki her ürünü kızımıza seçer gibi seçtik ve sizlere sunduk. Konu doğru beslenme olunca, sadece aşığı olduğumuz topraklarla sınırlı kalmayıp, ulaşabileceğimiz ve doğallığına, faydasına inandığımız ürünleri ve doğru üreticileri bulunca sizlere sunmak istedik. Ürünlerimiz büyük tonajlarda olmayan gerçekten el emeği verilen "Bebek" diye tabir edilen kıymetli ürünlerdir. Bu ürünleri sizlere ulaştırmak için tüm üretim ve paketleme izinlerimiz resmi kurumlardan alınmıştır. Üstat Berk Balbay’ın dediği gibi "Trakya toprakları hastalıktan aridir". Bizlerde bu toprakların kıymetli ürünlerini sizlere en iyi fiyatlarla ve en doğal yollarla ulaştırmak için çalışıyoruz. Umarım sizlerde çok beğenirsiniz.

Bu arada bu dizeleri yazan ve firmayı ailemle kuran bendeniz Emin Benan UTKU. Eğitimim gereği daha lise yıllarında stajlarda oteller, yolcu gemileri, üniversitede eğitim döneminde Çeşmede otel işletmeciliği derken hizmet sektöründe birçok alanda çalışma ve işverenlik yapma imkan ve deneyimlerim oldu. İçimde bitmek tükenmek bilmeyen bir GİRİŞİM dürtüsü vardı. Ama şuan anlıyorum ki para kazanmaktan çok insanın mutlu olduğu işi başta eşim ,annem ve kısacası istisnasız tüm aile bireyleriyle imece usulü yapması kesinlikle çok daha keyifli.

Selam ,sevgi ve saygılarımla.
Emin Benan UTKU